Hydraulická ruka IVECO TRAKKER HIAB 400E


IVECO TRAKKER 400E

kontakt: Ďurica Miroslav

mobil: 0903 515 553

e-mail:

– dosah ramena 22 m / 700 kg

– nosnosť tovaru 12 ton

– počet paliet 12 ks

– dĺžka ložnej plochy 6,50 m

Hydraulická ruka IVECO TRAKKER HIAB 400E je unikátny stroj, ktorý umožňuje jednoduchú manipuláciu s nákladom aj na neprístupných miestach. Táto ruka je určená pre stavebné práce, prepravu materiálov, či nakladanie a vykladanie tovaru v rámci logistiky.

Ruka IVECO TRAKKER HIAB 400E patrí medzi najvýkonnejšie stroje svojho druhu na trhu. Je vybavená špeciálnou hydraulickou technológiou, ktorá umožňuje precízne ovládanie ruky aj pri zložitých operáciách. Tento model je vybavený výkonným elektrohydraulickým čerpadlom, ktoré zabezpečuje rýchle a plynulé pohyby ruky.

Ruka má nosnosť až 22 ton, čo z nej robí ideálny stroj pre náročné stavebné práce. Jej hlavnou výhodou je schopnosť pracovať aj na veľmi ťažko prístupných miestach, kde by iné stroje nemali šancu. Vďaka svojim rozmerným výklopným ramenám umožňuje manipuláciu s nákladom aj na väčších vzdialenostiach.

Okrem svojej výkonnosti a schopnosti pracovať na ťažko prístupných miestach, je hydraulická ruka aj veľmi bezpečným strojom. Jej riadenie je jednoduché a intuitívne, čo zabezpečuje minimálny riziko pre užívateľa a okolitých osôb.

V praxi sa hydraulická ruka IVECO TRAKKER HIAB 400E používa najmä na stavebných pracoviskách, kde sa vykladajú ťažké materiály, ale aj na miestach, kde je nutné prepraviť ťažké stroje a zariadenia. Vďaka svojim výkonným funkciám a veľkému dosahu dokáže tento stroj efektívne pracovať aj pri manipulácii s veľkými nákladmi.

Celkovo hydraulická ruka predstavuje vynikajúci stroj pre stavebné firmy, prepravné spoločnosti a iné organizácie, ktoré sa zaoberajú manipuláciou s nákladmi. Svojim výkonom a bezpečnosťou predstavuje spoľahlivý a výkonný pomocní

www.autozeriavyjr.sk

JR-AUTODOPRAVA s.r.o.