O firme

Vitajte na našej stránke,

dovoľujem si Vám predstaviť dopravnú firmu JR autodoprava, ktorá sa v oblasti medzinárodnej prepravy pohybuje už od roku 1990. Poskytujeme komplexné služby v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej nákladnej doprave so zameraním na prepravy vyklápacími návesmi. Vykonávame prepravy medzinárodného charakteru do nasledovných štátov: Česká republika, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Španielsko, Rakúsko, Taliansko, Poľsko, Maďarsko,  Slovinsko.

Ďalej sa naša firma zaoberá predajom štrkopieskov rôznych frakcií a možnosťou rozvozu .

Spoločnosť vlastní čerpaciu stanicu PHM (benzín, nafta), ktorá sa nachádza vo Visolaje.

Taktiež sa venujeme stavebným prácam , máme k dispozícii 2ks CAT-traktorbágre ,  žeriav ATT 1035, žeriav Liebher LTM1040 , žeriav Liebherr 1055-3,2 ,    žeriav Praga  , 4 ks Hydraulické ruky Iveco, hydraulická ruka Man,  .

Pôvodná firma R&D trans združenie, so sídlom vo Sverepci bola založené v roku 1990 Jozefom Ďurajkom, Jozefom Richtárikom, Jurajom Richtárikom a Milanom Richtárikom. Z tohto združenia postupom času vznikli štyri samostatné podnikateľské subjekty, z ktorých jedným je aj firma JR autodoprava.

Sme dopravnou firmou s vysokou kvalitou poskytovaných služieb. Kvalita našich služieb je porovnateľná s dopravnými službami vo vyspelých štátoch EÚ.

Kvalitný a pravidelne obnovovaný vozový park nám umožňuje plniť dopravné služby do štátov celej Európy. Prispieva k tomu aj kvalifikovaný a skúsený personál, ktorý predstavuje záruku vysokej kvality poskytovaných služieb. Naša firma vlastní  jazdné súpravy s ťahačmi značky Iveco a Renault a zamestnáva cca 45 pracovníkov.

Cieľom firmy JR autodoprava je dosiahnuť popredné miesto v kvalite poskytovaných služieb v rámci Slovenskej Republiky.

Majiteľ firmy

Prepravny poriadok Jozef Richtárik autodoprava

Prepravny poriadok JR-AUTODOPRAVA s.r.o.

www.autozeriavyjr.sk

JR-AUTODOPRAVA s.r.o.